Doradca Infolinii Prawnej

Dla Firmy Lex Secure, prężnie działającej na ogólnopolskim rynku w obszarze asysty prawnej, poszukujemy:

(miejsce pracy: Sopot)

Szukamy osób, które świetnie czują się w kontakcie z drugą osobą, chcą związać swoją przyszłość z branżą prawniczą oraz są w pełni zaangażowane we własny rozwój i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy.
Głównym zadaniem Doradcy Klienta jest dostarczanie wysokiej jakości opieki prawnej dostępnej powszechnie dla każdego chętnego.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym, zgranym i pomocnym zespole,
  • Ciągłą naukę przez doświadczenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Praca nad ciekawymi case studys,
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • Elastyczny grafik umożliwiający dostosowanie godzin pracy do obowiązków studenckich i życia prywatnego,
  • Wynagrodzenie zależne od przepracowanego czasu,
  • Wsparcie merytoryczne i pomoc Mecenasów i Adwokatów,
  • Realny wpływ na rozwój Spółki,
  • Rozwój zawodowy i możliwość nawiązanie stałej współpracy w przyszłości .

Główne zadania:

  • Obsługa Infolinii Prawnej – odbieranie telefonów od Klientów, przyjmowanie zgłoszeń i pytań prawnych,
  • Obsługa internetowej Strefy Klienta – przyjmowanie pytań od Klientów,
  • Doprecyzowanie zagadnień zgłoszonych przez Klientów poprzez kontakt i dopytywanie o szczegóły,
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem,
  • Opis zgłoszonych pytań w systemie informatycznym,
  • Opracowywanie odpowiedzi prawnych,
  • Współtworzenie autorskich artykułów o tematyce prawnej na blogu Lex Secure,
  • Stała współpraca z Mecenasami i Adwokatami Spółki,
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Poszukujemy Studentów 3-5 roku studiów prawniczych,
  • Rozeznania w zagadnieniach prawniczych: ogólna wiedza z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy,
  • Chęci nauki i poszerzania swojej wiedzy,
  • Biegłości w posługiwaniu się standardowymi aplikacjami MS Office,
  • Obsługi programów prawniczych (np. LEX firmy Wolters Kluwer),
  • Umiejętności myślenia analitycznego,
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Umiejętności zwięzłego i trafnego formułowania myśli oraz czytelnych i zrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy opinii prawniczych,
  • Umiejętności komunikowania się, odwagi w zadawaniu pytań,
  • Otwartości w stosunku do drugiej osoby i empatii,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dokładności w wykonywaną pracę i samodzielności w działaniu,
  • Determinacji w rozwiązywaniu problemów,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodna komunikację,
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • Statusu studenta.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@karczewski.com.pl

W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które składana jest aplikacja.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Doradca Infolinii Prawnej was last modified: Luty 9th, 2017 by Marika Kłuskiewicz