Kierownik Sprzedaży Aut Używanych

Dla naszego Klienta, jednego z trójmiejskich dealerów samochodowych, poszukujemy Kandydatów/-ek na stanowisko:

(miejsce pracy: Trójmiasto)

auto

Główne zadania:

  • Zarządzanie Działem Samochodów Używanych,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Coaching zespołu handlowego,
  • Motywowanie i inspirowanie sprzedawców,
  • Kreowanie lokalnych działań marketingowych,
  • Raportowanie,
  • Rekrutacja pracowników do zespołu sprzedażowego,
  • Pomoc zespołowi w pozyskiwaniu nowych Klientów,
  • Dbanie o PR Dealera, Salonu oraz marki. Odpowiednie reprezentowanie Dealera na trójmiejskim rynku. Dbałość o właściwy wygląd samochodów,
  • Wnoszenie „własnego wkładu” w pracę zespołową. Dostarczanie własnych pomysłów związanych ze sprzedażą samochodów. Inicjatywa w nowe, nieszablonowe zadania.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Poszukujemy pasjonatów motoryzacji,
  • Umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedzy związanej ze stylami zarządzania,
  • Umiejętności budowania zespołu,
  • Szukamy osób z doświadczeniem sprzedażowym,
  • Pozytywnego nastawienia do ludzi, otwartości w nawiązywaniu relacji,
  • Komunikatywności,
  • Nienagannego wizerunku osobistego oraz kultury osobistej, samoświadomości,
  • Znajomości technik sprzedaży, wywierania wpływu,
  • Nastawienia na cel i rozwój osobisty,
  • Zaangażowania w pracę,
  • Prawa jazdy kategorii „B”,
  • Dobrej znajomości programu Excel.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników zespołu oraz zaangażowania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w szkoleniach,
  • Odpowiednie zasoby rzeczowe: komputer lub laptop, telefon służbowy.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 30 października 2016 roku na adres:

rekrutacja@karczewski.com.pl

W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska, na które składana jest aplikacja.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”.

Kierownik Sprzedaży Aut Używanych was last modified: Luty 9th, 2017 by Marika Kłuskiewicz