Karolina Jarzębińska

Karolina Jarzębińska

Kulturoznawca oraz podróżniczka. Studia ukończyła w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.
Przez ostatnie lata podróżowała po Europie oraz Azji, będąc wolontariuszem oraz pracownikiem na różnych ekologicznych farmach. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi budowała przez 6 lat w Działach Obsługi Klienta w warszawskich Firmach.
Powyższe doświadczenia zarówno zawodowe jak i podróżnicze przygotowały ją do pracy z ludźmi, którzy są dla niej inspiracją. Podróżowanie uzupełniło jej wiedzę kulturową oraz rozwinęło wrażliwość i podejście do ludzi, którzy różnią się od siebie, mają odmienne perspektywy świata i odmienne potrzeby. Inne kultury nauczyły ją wsłuchiwać się w drugiego człowieka i jego oczekiwania. W związku z tym uwielbia doradzać Firmom, których środowisko jest zróżnicowane i multikulturowe.
Wie, jak ogromne znaczenie w życiu człowieka odgrywa pasja do tego, co robi, w związku z tym z pełnym zaangażowaniem dobiera Pracowników pod wymagane stanowiska, by sukces nowej współpracy był obustronny.

W wolnych chwilach czyta książki psychologiczne, a rozwój osobisty oraz duchowy jest dla niej jednym z ważniejszych życiowych misji. Posiada dużą determinację w spełnianiu swoich marzeń i pragnie w każdym zaszczepić wiarę w realizacje ich planów.
W ostatnich latach miała okazję pracować dla: LHM Poland Sp. z o.o., ROBERT BOSH Sp. z o.o.,
CMS Law.Tax., TS PCB Techno – Service Sp. z o.o., Miodni.pl, PKT.PL, Clear Sense,
AKME Sp. z o.o. Sp. k.
Jej artykuły regularnie pojawiają się w Magazynach Together i Mademoiselle.

Karolina Jarzębińska was last modified: Lipiec 27th, 2017 by Marika Kłuskiewicz

Dodaj komentarz