Imprezy integracyjne – outdoor

Będziesz robił głupie rzeczy, ale rób je z entuzjazmem.
Colette

Najlepszą formą integracji jest zabawa. Zabawy, które organizujemy bawią, uczą, budują zespół i poczucie więzi z Firmą. Mają nieprzeciętne i zabawne scenariusze, które w naturalny sposób skłaniają Uczestników do wcielania się w nietypowe role.

Wyzwalamy radość. Dajemy możliwość eksperymentowania, prowokujemy wyobraźnię, pobudzamy kreatywność. „Zmuszamy” do zaangażowania, otwartości i współpracy. Każdy ma okazję odnaleźć swoją rolę w zespole – każdy może czuć się potrzebny i utożsamić się z grupą. Otaczająca natura, zmienna pogoda, zaskakujący scenariusz i przedziwne zadania, a także – może przede wszystkim – konieczność współdziałania w nietypowych i nieformalnych sytuacjach – wszystko to stwarza niepowtarzalną atmosferę. W tych warunkach przełamują się wszelkie bariery – budują się prawdziwe więzi, rozwija się komunikacja i współpraca.

Proponujemy projekty oparte na grach strategicznych, włączając w to elementy survivalu. Zapewniamy różnorodne zadania oraz wykorzystujemy różnorodny sprzęt i narzędzia – od wspinaczki po nurkowanie. Organizujemy imprezy dla kilkunastu i kilkuset osób. Zajęcia outdoor mogą być zintegrowane z zajęciami indoor.

Imprezy integracyjne – outdoor was last modified: Luty 9th, 2017 by Marika Kłuskiewicz